Meie tegemised

Standard

Lahtilaskmine toimib! Juba avanevad uued uksed ja võimalused, ning minul pole muud, kui neist kinni haarata! Paistab, et olen mõni hetk veel Tallinnas, et paarist kursusest osa võtta, kaotan sellega küll Kopenhaagenis paar “otsa”, kuid kuna ma sinna ikka veel lapsehoidjat ei ole saanud, siis tegelen parem enesetäiendusega, mis annab mulle seda paremad võimalused, kui juunis sinna laekun.

Kodus on järjest vähem igapäevaseid asju, mida kasutada, kuid suuremat puudust neist ei tunne ka – pealegi mõne nädala pärast Kopenhaagenis on kõik vajalik ees ootamas nagunii. Suvi tõotab tulla huvitav, kindel see.

Mitmed inimesed, kes mul on käinud oma varanduse järel, on maininud, et võiksin jätkata blogimist meie tegemistest peale Eestist lahkumist. See ei olegi äkki nii paha mõte, ehk annab julgust juurde teistelegi, kes on omadega natuke vaakumisse jäänud ja kaalutlevad mõnda aega mujal maailmas õnne proovimist.

Hetkel on mini põhimissiooniks kummuti ja vitriinkapi jaoks ostja(te) leidmine, sest et ära need tuleb siit viia ning “sissetulek” aitaks mul kursuseid kinni maksta. Kui keegi teab kedagi, kes otsib ilusat uus-antiikse romantilise stiiliga mööblit, suunake need inimesed minu lehele!

 

Ilusat päikeselise päeva jätku!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s