Oleme otsaga Kopenhaagenis!

Standard

Jätkan meie hoovimüügisaagat, mitmed ostjad on seda palunud ning endalgi põnev oma tegemisi kirja panna 🙂

Nagu teada, kolisime 31. mail oma endisest kodust välja ja olime järgmised 5 päeva “kuuse all”. No mitte küll päris, võtsin lapse ja veetsime mõned päevad täiesti omaette, ühes kesklinna korteris. Sain sorteerida läbi asjad, mida “on vaja” ja mida “võib vaja minna” ning kolmandasse kuhja lendas see, mida tõesti siiski vaja ei lähe.

Tulemus: kaks täis kohvrit, mina ja laps. Lahe.

Laps on uue elustiili omaks võtnud 🙂

Peale kahel korral lennupiletite broneerimise lõpus ette tulnud errorit otsustasin valida hoopis teise tee: saime hea inimese abiga kiirelt ja soodsalt kajuti Tallinki laevale Stockholmi ning sealt edasi bronnisin meile rongipiletid Kopenhaagenisse.

Laevareis meeldis lapsele loomulikult väga, rallisime ringi ja õhtuse show ajal tegi lava vahetus läheduses inimestele omalt poolt showd.

Stockholmis oli erinevalt Tallinnast väga ilus ilm, ning kuna olin igaks juhuks tellinud rongipiletid pärispika ooteajaga, siis läksime linnapeale jalutama. Fakt, et meie kahe kohvri hoiustamne järgmiseks 4ks tunniks tervelt 20 euri maksma läks, oli päris mõru aktsepteerida, kuid teha polnud midagi.

Linnas sattusime ristteele: kultuur Stockholmi kindluse näol või teisel pool shopping street oma ahvatlustega. Valisime viimase, mis sest et vaid aknashoppinguks 😀

Ühel pool sissepääs Stocki kindlusesse

…teisel pool ostutänav

Kolmandaks istus meie vastas selline armas tegelane:

 

Peale osavat turistimängu oli meil jätkuvalt aega, et rongijaamas hängida, aega surnuks lüüa ja lapsel mu süles magada. Vahepeal otseloomulikult keset saali paljajalu tantsu vehkida ning minu mantlis mardisanti mängida:

 

Advertisements

About pakkumine

Olen valikute ristteel, tulevik tundub põnev, selleks soovin omale tee vabastada. Aita minult üle võtta toredaid esemeid, mida olen aastate jooksul kaasa võtnud reisidelt, ostnud kodutunde loomiseks ning palju praktilist, mida mina enam ei vaja!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s